
Бордовий лаковий жіночий гаманець із натуральної шкіри середнього розміру ST AE 021
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-317-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий гаманець червоного кольору підкреслить Ваш вишуканий смак та подарує приємні моменти у використанні. Компактний та практичний гаманець виконаний із натуральної телячої шкіри. Складається втричі та фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на змійці) та шість секцій для пластикових карток (одна прозора), а також відділення на блискавці для монет із зовнішнього боку. Декорований красивою срібною фурнітурою і фірмовим значком, запакований в коробочку від виробника. Такий гаманець стане чудовим подарунком для кожної жінки. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 150 ₴











