
Великий чоловічий шкіряний гаманець для пластикових карток і документів ST
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-586-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий чоловічий гаманець чорного кольору з невеликим глянцем. Виготовлень з високоякісної натуральної гладкої шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. В даній моделі знаходяться багато різних відділень для банкнот, пластикових карток, монет та документів. Якщо Ви носите з собою багато карток, то цей гаманець буде для Вас просто знахідкою. Зовнішній вигляд портмоне багатий, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Модель приємно лежить в руці, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих шкіряних аксесуарів. Якщо Ви ламаєте голову над тим, що подарувати чоловікові (батькові, братові, товаришу, директору, синові), то такий шкіряний гаманець буде чудовим подарунком. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: Ціну уточнюйте









