
Шкіряна обкладинка для ID-паспорта та авто документів з гербом України на три відділення P-Leather
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-746-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення для документів і одна закрита кишеня для пластикової картки. Модель підходить як на id паспорт та авто документи (нового зразка), так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці риси в одному виробі, від українських майстрів. Модель виготовляється у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 550 ₴








