
Універсальна обкладинка для прав із натуральної шкіри колір каштановий
800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-704-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається на кшталт книжечки без фіксації. Усередині знаходиться велике прозоре вікно (підходить на старі права), чотири секції для пластикових карток, відкидний клапан із прозорим відділенням, закрита прихована кишеня та набір прозорих вкладишів. Модель виглядає дуже солідно та презентабельно, а також дозволяє зберігати документи протягом багатьох років. Обкладинка виготовляється вручну із цілісного шматка шкіри руками досвідченого майстра у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 800 ₴











