
Жіночий гаманець клатч з гладкої шкіри Marco Coverna MC 8653
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-771-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної масляної шкіри. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жниварки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вигляд, вона виглядає дуже ефектно та практично. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується та гарно виглядає протягом всього терміну експлуатації. Структура гаманця продумана і дуже зручна, відкривається за типом книжки. Усередині знаходиться три відділення для купюр, двадцять одна секція для пластикових карток (одна з яких прозора) та велика внутрішня кишеня на кнопці, яка дозволяє розмістити ваш телефон або документи. Зовні знаходиться автономне відділення на блискавці для монет та інших дрібниць. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента шкіряних портмоне. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Товщина | 35 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
| Колір | рудий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21 |
- Ціна: 1 800 ₴











