-12%


Жіночий гаманець з гладкої шкіри без застібки бордового кольору Albatross
800 ₴
700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-471-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель турецького виробництва марки Albatross виготовлена з натуральної гладкої шкіри найвищої якості. Має красивий бордовий колір, складається вдвічі без фіксації. Не зважаючи на компактні розміри, модель вийшла досить функціональною. Усередині представлене одне широке відділення для купюр, дві секцій для пластикових карток (одна прозора), дві прилеглі кишені та велика зручна монетниця. Модель вертикального типу (підходить як жінкам так і чоловікам), без проблем поміститься в будь-яку сумочку. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний. Лаконічність форми та мінімалістичність дизайну роблять дану модель відмінним подарунком для людини з будь-яким стилем. Безпечно купити цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatross |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴







