Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри, виглядає дуже красиво і незвично. Завдяки тисненню під змію виходить красивий об'єднання з'ємний малюнок, а лакове покриття ще більше підсилює ефект. Крім красивого оформлення, гаманець володіє прекрасним функціоналом. Вміщує паперові гроші різного розміру, має секції для пластикових карток, для копійок є кишеня на блискавці. На зовнішній стороні знаходиться додаткова відкрита кишеня. Головним особливістю даної моделі є наявність великої прихованої кишені для купюр. Гаманець відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій дівчині. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demour |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 200 ₴











