
Бордовий компактний шкіряний жіночий гаманець на магнітах H Verde
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-638-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель стала однією з найпопулярніших серед жінок та дівчат. Виготовлена з натуральної телячої шкіри найвищої якості, м'якої та приємної на дотик. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше, ніж класичний варіант кнопкою. Всередині знаходяться два основних відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дев'ять секцій для пластикових карток (одна з яких прозора для документа) та дві приховані кишені. Передбачена велика кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Гаманець чудово виглядає, зручно лежить в руці і стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Бордовий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 000 ₴











