
М'який шкіряний чоловічий гаманець клатч на дві блискавки на багато карток ST 274
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-646-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий клатч від українського бренду ST Leather. Аксесуар відрізняється відмінною якістю пошиття, виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, а яскраво-виражена фактура надає виробу більш дорогого вигляду. Модель горизонтального типу має два автономні відділення на блискавці. Усередині знаходяться три широкі відділення, кишеня на блискавці, чотири прилеглі кишені і двадцять сім секцій для пластикових карток. Ви легко помістите в нього паперові купюри, монети, документи, картки і навіть смартфон. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд аксесуара. На звороті є ручка для долоні, а збоку можна прикріпити зап'ястний ремінець, що йде в комплекті. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴











