
Лаковий жіночий гаманець з натуральної шкіри зеленого кольору ST S6001A
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-438-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться три широкі відділення для купюр, три приховані кишені, одна на блискавці та 11 секцій для пластикових карток. Слід зазначити зручну монетницю на механічній клямці. З зовнішньої сторони знаходиться додаткова відкрита кишеня. Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, доповнений металевою золотистою фурнітурою. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BETH CAT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 150 ₴











