
Класичний жіночий гаманець на магнітній застібці зеленого кольору Marco Coverna
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-468-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена в стильному зеленому кольорі. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж кнопкою. Всередині знаходиться чотири широкі відділення для паперових грошей, два відділення на блискавці, вісім секцій для пластикових карток та одна внутрішня потаємна кишеня. На зовнішній стороні знаходиться додаткове відділення на блискавці для копійок та інших дрібничок. Гаманець виготовлений з якісної натуральної шкіри, м'якої, приємної на дотик, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











