
Коричневий жіночий шкіряний гаманець з зовнішньою монетницею Marco Coverna
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-468-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри в красивому коричневому кольорі. Основна частина фіксується за допомогою кнопки. Всередині знаходиться три широких відділення для купюр, одне приховане, одне на блискавці та дев'ять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. Для монет передбачено автономне велике відділення - металевий "поцелуйчик". Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴








