
Тонкий шкіряний затискач для грошей на магнітах з монетницею Marco Coverna 22-124
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-538-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри із природною фактурою. Шкіра м'яка, приємна на дотик. Гаманець складається навпіл фіксується на магнітах і дуже зручно лежить у руці. Усередині є металевий фіксатор під купюри та дві секції під пластикові картки. На звороті розташована кишеня на блискавці для копійок або інших дрібниць. Зовнішній вигляд гаманця є презентабельним, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Якщо Ви шукаєте компактний гаманець, радимо придивитися до цієї моделі якнайкраще. Аксесуар упакований у фірмову коробку і стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









