
Тонкий шкіряний затиск для грошей на магнітах (коричневий) ST Leather
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-539-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри з природною фактурою. Шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і призначений для паперових грошей. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, всередині є металевий фіксатор, а також відділення для пластикової картки. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з зажимами, вони дуже популярні, компактні, і що найголовніше дуже зручні в користуванні. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Вага | 5 г |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Ширина | 75 мм |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Колір | Бордовий |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Затискач для купюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 400 ₴










