
Чоловічий шкіряний гаманець з затиском для купюр Hassion
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-583-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлене з натуральної шкіри з природною фактурою в чорному кольорі. Структура проста і зручна, закривається на кнопку, забезпечуючи швидкий доступ до вмісту. Всередині знаходяться три відділення для купюр (одне на блискавці), три секції для пластикових карток, дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. По центру закріплений металевий затиск для купюр. Гаманець упакований у фірмову коробку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴









