
Тонкий чоловічий портмоне для паспорта та автодокументів з натуральної шкіри з тисненням марки авто Puos
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-754-1
Відправка з 04 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічне компактне чоловіче портмоне. Аксесуар закривається навпіл, без застібки. Має приємну гладку фактуру. Матеріал виготовлення – натуральна шкіра високої якості. Усередині є одне відділення для паперового паспорта, два прозорі вікна для документів, кишеня для готывки та чотири секції для пластикових карток. За бажання на портмоне можна нанести бренд автомобіля (наявність брендів уточнюйте у консультанта). Модель виготовляється вручну, із цілісного шматка натуральної шкіри, руками досвідченого майстра у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний аксесуар і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









