
Стильний чоловічий шкіряний гаманець чорного кольору Hassion
750 ₴
- В наявності
- Код: 1927-571-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець відрізняється оригінальною структурою та компактністю. Матеріалом служити натуральна шкіра з природною фактурою. Структура проста і зручна, фіксується за допомогою кнопки. Усередині знаходиться два відділення для паперових грошей (одне відкрите, друга на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток, одна прихована кишеня та монетниця на блискавці. Лицьову сторону прикрашає красивий фірмовий значок. Аксесуар упакований у фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Ціна: 750 ₴











