
Сумка для ділових чоловіків із натуральної шкіри на дві змійки в коричневому кольорі Marco Coverna
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий варіант для сучасних ділових чоловіків. Ця модель дає змогу впорядкувати не тільки особисті речі, а й робочі документи, файли, папки, ноутбук та інше.Ім'ється два основні відділення , закривається на блискавку, всередині передбачені додаткові кишені (є кишеня з фіксатором для невеликого ноутбука). Зовні на зворотному боці є блискавка для аксесуарів, важливих документів, які завжди мають бути під рукою. Для носіння передбачені ручки та знімний плечовий ремінь. Модель виконана з якісної натуральної шкіри в діловому стиле. У нас на сайті можна вибрати й купити сумку для ноутбука та документів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка для документів |
- Ціна: Ціну уточнюйте







