
Стильний маленький жіночий гаманець кольору пудра MD 610
325 ₴
- В наявності
- Код: 1927-465-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має дуже компактні розміри, завдяки цьому, для гаманця знайдеться місце в будь-якій сумочці або задній кишені джинсів. Аксесуар виконаний з якісної еко шкіри в чорному кольорі. Структура проста і зручна - в три складання, з фіксацією на дві кнопки. Для купюр представлено одне широке відділення, під пластикові картки відведені шість вертикальних секцій. Зовні розташована невелика кишеня на блискавці для монет. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 325 ₴











