
Чоловічий гаманець клатч на дві змійки з гладкої шкіри ST чорний
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-574-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний варіант чоловічого шкіряного клатча на дві блискавки. Відділення автономні, кожне закривається на блискавку. Для носіння є ремінець і ручка для долоні. Всередині є поділ на відділення (по три секції в кожному відділі). У них можна розмістити не тільки купюри, чеки, пластикові картки а й при необхідності телефон. Гаманець виготовлений з натуральної гладкої шкіри найвищої якості. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Лаконічність форми дизайну робить дане портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 500 ₴








