
Шкіряний чоловічий гаманець без застібки з блоком для документів ST 108
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-573-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне українського бренду ST Leather, виготовлено з приємної на дотик, натуральної шкіри. Модель складається вдвічі і не має фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині передбачений додатковий розворот на застібці з трьома прозорими віконцями та секціями для кредитних карток. Крім цього представлено три основні відділення для купюр (одне в задній стінці на блискавці), зручна монетниця на кнопці та прихована кишеня на блискавці. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для для чоловіка з будь-яким стилем. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 750 ₴










