
Оригінальний шкіряний чоловічий гаманець чорного кольору ST Leather
750 ₴
- В наявності
- Код: 1927-571-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець відрізняється оригінальною структурою та компактністю. Матеріалом служить натуральна шкіра з природною фактурою. Структура проста і зручна, фіксується за допомогою кнопки. Усередині знаходиться два відділення для паперових грошей (одне відкрите, друге на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток, одна прихована кишеня та монетниця на блискавці. Лицьову сторону прикрашає красивий фірмовий значок. Аксесуар упакований в фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 750 ₴







