Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач для грошей компактних розмірів, закривається за допомогою прихованих магнітів. Усередині передбачений металевий затиск для купюр і два відділення для найпотрібніших карток. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри, лицьова сторона прикрашена тисненням з назвою бренду. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 500 ₴







