
Шкіряний затиск для грошей і карток на магніті ST Leather 453
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-569-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затиск для грошей компактніх розмірів, закривається за допомогою прихованих магнітів. Усередині передбачений металевий затиск для купюр і два відділення для найпотрібніших карток. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри, лицьова сторона прикрашена тисненням з назвою бренду. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 650 ₴









