
Коричневий затискач для грошей і карток на магніті ST (прищіпка)
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-569-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач для грошей компактних розмірів, закривається за допомогою прихованих магнітів. Усередині передбачений металевий затиск для купюр і два відділення для найпотрібніших карток. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри, лицьова сторона прикрашена тисненням з назвою бренду. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 500 ₴









