
Модний чоловічий шкіряний гаманець із затиском для купюр Boston
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-548-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена із натуральної шкіри високої якості, має природну зернисту фактуру. Гаманець зручно складається навпіл без фіксації, що надає максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці, в задній стінці), дві приховані кишені, монетниця на кнопці, три секції для пластикових карток та металевий затискач для купюр, закріплений по центру гаманця. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 900 ₴









