
Тонкий чоловічий шкіряний гаманець маленького розміру Karya 0905
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-588-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва дуже високої якості з натуральної шкіри. Аксесуар стане знахідкою для людей, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. Гаманець складається навпіл та фіксується за допомогою прихованої кнопки. Усередині всього два відділення для паперових грошей та чотири секції для пластикових карток, завдяки чому виріб вийшов дуже тонким. Модель дуже компакта, приємно виглядає та дуже зручно лежить в руці. Гаманець буде чудовим та незамінним подарунком для будь-якого чоловіка. Упаковано в фірмову картонну упаковку. Аксесуари бренду Karya завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴










