
Велика містка шкіряна візитниця картхолдер чорного кольору B.Cavalli 4-465
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-776-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візитниця виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Модель має презентабельний зовнішній вигляд, приємна на дотик та зручно лежить в руці. Всередині знаходиться сорок файлів для візиток (дозволяє зберігати 80шт), чотири секції для пластикових карток та одне прозоре віконце для фото або документів. Такий аксесуар повинен бути у кожного сучасного чоловіка. Виріб дуже якісний, презентабельний і підкреслить високий статус свого власника. Дуже гарне рішення в якості подарунка чоловікові, братові або начальнику. Купити безпечно та комфортно дану візитницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 31-50 |
| Кількість прозорих відділень | 31-50 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











