
Містка жіноча шкіряна кредитниця на багато карток синього кольору Guxilai
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-774-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корисний аксесуар для дівчат які хочуть окремо носити всі свої пластикові картки. Модель гармонійно поєднує в Собі відразу кілька кольорів. Зовні використовується синій колір, всередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки, виглядає дуже стильно і красиво. Модель виготовлена з натуральної шкіри хорошої якості, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Модель вертикального типу, закривається з фіксацією на кнопку. Всередині знаходиться шістнадцять секцій для пластикових карток, два прозорих відділення і три прилеглих кишені для купюр. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guxilai |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість карт, що вміщаються | 16 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴








