
Компактна шкіряна візитниця синього кольору на кнопці Marco Coverna
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-772-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візитниця виготовлена з натуральної шкіри високої якості, з фіксацією на металеву кнопку. Усередині знаходяться 26 прозорих файлів для візиток, три секції для пластикових карток та прозоре віконце для документу або фотографії. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 26-30 |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість прозорих відділень | 21-30 |
| Колір | Синій |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість карт, що вміщаються | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Візитниця |
| Кількість відділень | 30 |
- Ціна: 500 ₴






