-14%


Стильний тонкий жіночий гаманець на блискавці Baellerry dellape
350 ₴
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-773-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте стиль і практичність це та модель яка об'єднує в собі одне і інше. Виготовлена з якісної еко шкіри, по тактильним відчуттям схожа на замшу. Всередині гаманця знаходиться два основних відділення для банкнот, 10 відділень для пластикових карток та одне прозоре віконце для фото або документів. Закривається портмоне за допомогою вмонтованої кнопки. З зовнішньої сторони гаманця знаходиться відділ на блискавці, який можна використовувати для копійок, чеків, купюр або телефону. На лицьовій стороні виріб прикрашено фірмовим логотипом, який надає аксесуару особливий стиль. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 300 ₴






