
Красивий жіночий гаманець клатч з натуральної шкіри червоного кольору Marco Coverna 1393
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-777-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Цей вид шкіри довго не зношується та гарно виглядає протягом всього терміну експлуатації. Структура гаманця продумана і дуже зручна, відкривається по типу книжки. Усередині знаходиться чотири відділення для купюр, сімнадцять секцій для пластикових карток (три з яких прозорих). Зовні знаходиться автономне відділення на блискавці для телефону, документів, монет та інших дрібниць. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента шкіряних портмоне. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Клатч |
| Ширина | 95 мм |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
- Ціна: 1 800 ₴










