
Червона обкладинка на паспорт із тисненням мапа світу з натуральної шкіри ST Leather
550 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-705-1
Відправка з 22 травня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із якісної натуральної шкіри. На лицьовій стороні обкладинки зображено красиве тиснення карти світу. Всередині шкіряні вставки для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита вощеними нитками, збереже важливий документ на довго цілим та неушкодженим. Підходить для українського та закордонного паспорта. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть солідності та індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж та статус власника. Гарний подарунок на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴









