
Чорна шкіряна ключниця на блискавці з карабінами Marco Coverna (mc 017-1)
700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-901-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна ключниця від Marco Coverna виготовлена з натуральної шкіри з природною фактурою, дуже якісна та приємна на дотик. Модель досить тонка, в основному відділенні закріплено шість карабінів для кріплення ключів. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня на блискавці для дрібних предметів або грошей. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане гарним подарунком для Вас і Ваших близьких. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴







