
Світло рожевий жіночий тонкий гаманець на магнітах та блискавці ST 006 pink
1 050 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-400-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель стане чудовим варіантом на кожен день. Гаманець такого типу дає можливість зберігати паперові гроші, не згинаючи їх у кілька разів, для цього передбачено два широких відділення. Також у функціоналі є дванадцять секцій для пластикових карток та дві кишені на блискавці для копійок та інших дрібниць. Лицьова сторона декорована красивим значком з логотипом бренду. Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри з природною фактурою, дуже зручно лежить у руці і чудово виглядає. Виріб пошитий якісно, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Модель дуже функціональна та стане чудовим подарунком для сучасної дівчини на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 050 ₴











