
Модна жіноча ключниця червоного кольору із натуральної шкіри Grande Pelle
650 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-911-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вишукана шкіряна ключниця – ідеальне поєднання елегантності та практичності. Виготовлена із високоякісної натуральної шкіри, вона пропонує не лише міцність, а й розкішний зовнішній вигляд. Крім основного відділення для ключів дана модель має два додаткові слоти для пластикових карток. Завдяки компактним розмірам ключниця легко поміщається в кишеню або сумку, що робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання. При цьому вона забезпечує достатньо місця для зберігання ваших ключів та карток. Дана ключниця - ідеальний аксесуар для тих, хто цінує комфорт, стиль та організованість у повсякденному житті. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно дану ключницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴











