
Невеликий чоловічий гаманець на блискавці з відділенням для паспорту MD 7M-117
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-568-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і сучасний гаманець від компанії MD Leather. Модель виконана з якісної натуральної шкіри. Складається навпіл і закривається на блискавку. Всередині розташована велика монетниця євро формату, секції для пластикових карток(одна прозора) та широка кишеня для банкнот. Особливістю даної моделі є наявність відділення для паспорту. Аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Володарі такого портмоне неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити швидко та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











