
Модний жіночий червоний гаманець з італійської шкіри Grande Pelle Festa
2 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-639-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте стиль і практичність це та модель яка об'єднує в собі одне і інше! Портмоне Festa виготовлене з натуральної шкіри вищої якості в італійському стилі. Усередині гаманця чотири глибокі відділення для купюр, телефону та паспорту. Одне з відділень на блискавці, в нього можна помістити копійки або інші дрібниці. Також всередині є вісім кишень під картки або візитки. Закривається портмоне за допомогою навісного клапана з прихованим магнітом. На лицьовій стороні виріб прикрашено фірмовим логотипом і елегантно прошитий вощеною ниткою, яка надає аксесуару особливий стиль. В цілому, зовнішній вигляд портмоне відмінно підкреслює високий статус свого власника. Дана модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Компанія Grande Pelle ( «GP») представляє в Україні італійські вироби виключно з натуральної шкіри. Фурнітура виробника є виключно імпортною, компанія не використовує в своїй продукції низькоякісної фурнітури з Китаю або країн Азії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 200 ₴









