
Затиск для грошей і пластикових карток зеленого кольору ST Leather Onda
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-631-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальне поєднання портмоне і зажиму від Grande Pelle, аксесуар ручної роботи призначений для зберігання купюр і пластикових карток. Усередині закріплений тримач для банкнот та шість відділень для пластикових карток. Перевага затиску для грошей полягає в простоті його використання і мінімальній товщині. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків натуральної шкіри "crazy horse" найвищої якості, що надає аксесуару вінтажний вид. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 600 ₴









