
Бордовий жіночий гаманець на блискавці на багато карток Marco Coverna MC 6054
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-463-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний аксесуар із натуральної шкіри від Marco Coverna. Модель має зручний і надійний спосіб закриття — на блискавку. Усередині передбачені чотири основні та два прихованих відділення для паперових грошей, купюри будь-якого розміру зручно поміщаються в кожну з них (за потреби можна покласти телефон). Для пластикових карток є вісім секцій, для монет — відділення на змійці. Особливістю моделі є наявність додаткового блока, який зручно закривається магнітами. У ньому містяться дві прилеглі кишені та секції для пластикових карток (три з яких прозорі). Модель дуже функціональна, має прекрасний вигляд і приємно лежить у руці, можна носити на зап'ястку (у комплекті є ремінець). Гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої сучасної жінки. Приємним доповненням до гаманця стане красиве подарункове паковання. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 2 000 ₴











