
Вінтажна шкіряна обкладинка на авто документи коричневого кольору ST Leather
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-731-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (Crazy Horse). Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть під надійним захистом, адже даний виріб створений саме для цього. Можна розглядати цей аксесуар як необхідність, а також як доречний подарунок на будь-який випадок. На лицьовій стороні обкладинка декорована красивим тисненням. Усередині розташовані відділення під кредитні карти, шкіряні прозорі віконця та комплект прозорих сторінок для різних документів, які при бажанні можна легко зняти. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Мерседес кубик |
- Ціна: 650 ₴










