
Жіночий класичний гаманець зеленого кольору на магнітній застібці TAILIAN T8603
600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-310-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана з якісної штучної шкіри, вона м'яка приємна на дотик (по тактильним відчуттям схожа на натуральну). Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться три основні відділення для купюр (купюра лягає рівно, не згинаючись), вісім секцій для пластикових карток та відділення на блискавці в перегородці. Зовні знаходиться додаткова кишеня на блискавичній застібці. Гаманець відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, представлений в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 600 ₴








