-50%


Модний жіночий гаманець на блискавці червоного кольору Moro Jenny
2 000 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-453-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний аксесуар з натуральної шкіри люкс-класу (Італія).Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лицьова сторона декорована красивим малюнком лазерне гравіювання). Всередині гаманця передбачено три секції для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для банківських та дисконтних карток є вісім клітинок. Для дріб'язку передбачений велике зручне відділення на блискавці. Використовується якісна фурнітура, оформлена під золото. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Гаманець стане відмінним подарунком для будь-якої сучасної дівчини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moro & Jenny |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 000 ₴








