
Тонкий горизонтальний жіночий гаманець із натуральної шкіри Marco Coverna N3 1004
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-449-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже вдала модель жіночого класичного гаманця, виготовлена із натуральної шкіри з природною фактурою високої якості. Аксесуар фіксується за допомогою кнопки, має оригінальний дизайн. Особливістю моделі є те, що при великій кількості кишень та відділень гаманець вийшов досить тонким та компактним. Усередині дуже добре організований простір: є шість відділень для паперових грошей, вісім осередків для пластикових карток, кишеня на блискавці для монет та одна секція для чеків та інших дрібничок. На зовнішній стороні гаманця розташована додаткова відкрита кишеня. Модель дуже функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці, може стати чудовим подарунком для вас чи ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴











