
Чоловічий класичний гаманець із чорної гладкої шкіри ST Leather
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-564-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з приємної на дотик натуральної шкіри, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Шкіра гладка, дуже високої якості. Виріб пошитий якісно, закривається на хлястик з кнопкою. На лицьовій стороні розташований гарний значок з логотипом бренду. Такий гаманець відмінно підійде діловим чоловікам і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴








