
Чоловічий шкіряний купюрник ручної роботи на застібці ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-519-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець українського виробництва, виготовлений з натуральної шкіри високої якості. Модель дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Виріб пошито якісно, закривається з фіксацією на кнопку. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей, п'ятнадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора та кишеня на блискавці для монет. Гаманець дуже тонкий і зручний в повсякденному використанні. Модель виготовляється вручну з цільного шматка натуральної шкіри руками досвідченого майстра в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











