
Пудровий шкіряний гаманець з відділом для візиток Marco Coverna 2060
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-445-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний жіночий гаманець красивого ніжно пудрового кольору від Marco Coverna. Матеріал виробництва гаманця - тільки натуральна високоякісна шкіра. Закривається модель на приховані магніти, всередині три основних відділення для банкнот (перегородки між ними зроблені також з натуральної шкіри), кишеня на блискавці (виконаний в одній з перегородок), одне потаємне відділення та вісім кишень для пластикових карток. Також на зовнішній задній стороні гаманця розміщений окремий блок, який фіксується кнопкою. В ньому є можливість розмістити додатково одинадцять карток (одне відділення прозоре), також в ньому присутні потаємні кишені, в яких можна розміщувати, наприклад, купюри. Гаманець поєднує в собі стиль, якість, функціональність та компактність. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
| Колір | Пудра |
- Ціна: 1 450 ₴











