
Чоловічий гаманець купюрник на магнітах з гладкої шкіри чорного кольору ST B 152
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-562
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємної на дотик натуральної шкіри, дуже зручно лежить у руці і чудово виглядає. Гаманець вертикального типу, що вміщає купюру повністю, без згинання. Виріб фіксується за допомогою прихованих магнітів. Усередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, дванадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора та кишеня на блискавці для більш цінних речей. На звороті передбачена додаткова кишеня на застібці. Модель дуже функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці, може стати чудовим подарунком для вас чи ваших близьких. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте






