
Чоловічий шкіряний гаманець купюрник на магнітах чорного кольору ST 152
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-562-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємної на дотик натуральної шкіри, дуже зручно лежить у руці і чудово виглядає. Гаманець вертикального типу, що вміщає купюру повністю, без згинання. Виріб фіксується за допомогою прихованих магнітів. Усередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, дванадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора та кишеня на блискавці для більш цінних речей. На звороті передбачена додаткова кишеня на застібці. Модель дуже функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці, може стати чудовим подарунком для вас чи ваших близьких. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











