
Класичний чорний гаманець-клатч із натуральної шкіри з клапаном ST 023-Black
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-448-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний гаманець-клатч чорного кольору з натуральної шкіри. Шкіра міцна, має високу стійкість до зношування. Всередині знаходиться два широкі відділення відкритого типу, три прилеглі кишені, одне відділенням на блискавці в перегородці та чотири секції для пластикових карток. На зовнішній стороні представлена додаткова кишеня на блискавці. Виріб надійно фіксується за допомогою клапана на кнопці. На поверхні гаманця розташований красивий логотип бренду. Також в комплекті передбачений зап'ястний ремінець. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, ключі, телефон та інші дрібниці. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴











